IMPACT SEMINAR #2 2018
KOMUNIKACJA NATYWNA

Jak reklamować się w niereklamowy sposób

#content #video #mobile

23 MAJA 2018 KATOWICE, GODZ. 10:00 – 16:00
HOTEL MONOPOL, UL. DWORCOWA 5
Wykłady
 • Wprowadzenie – Radosław Wierzbiński, Head of Strategy and Communication, Media Impact Polska
 • O sile chatbotów czyli gdy konwersacja jest reklamą – Dawid Pacha,
  Co-founder MessengerFox
 • Kontent marzeń, czyli na co czekają dziennikarze? – Łukasz Grass,
  Business Insider Polska
 • Native not naive. Naturalna forma kumunikacji marketingowej – Beata Żebrowska, Ad Product Manager Native & Content Marketing, Grupa Onet-RAS Polska
 • Komunikacja contentowa do różnych pokoleń. Jakie sposoby, drogi i narzędzia trafiają do osób dojrzałych, a jakie do młodych – Dorota Peretatkowicz, Business Unit Manager, Michał Kot – New Business Director, Grupa IQS
Warsztaty
 • Reklama natywna w praktyce – Beata Żebrowska, Ad Product Manager Native & Content Marketing, Grupa Onet-RAS Polska
 • Native video – sprawdzone sposoby na komunikację z użytkownikiem – Magdalena Milewska, Dyrektor Departamentu Projektów Video i Native, Grupa Onet-RAS Polska
 • Google – natywne środowisko dla content marketingu – Grzegorz Strzelec, Business Development Manager – Search Marketing, Grupa Onet-RAS Polska

PRELEGENCI

Dawid Pacha

Dawid Pacha

Co-founder w MessengerFox

 

 

Założyciel studia, które specjalizuje się w budowaniu botów na Messengera. Odpowiedzialny za strategię w social media dla takich marek jak: Allegro, dr Oetker, Nike, Toyota, Puma, YES, iSpot czy Warka. Współzałożyciel największej sieci wydarzeń branży social media w Polsce - Czwartków Social Media. Wykładowca z obszaru marketingu w social media na Studiach Podyplomowych na SGH i Akademii im. Leona Koźmińskiego. Współautor licznych publikacji naukowych z obszaru modeli biznesowych z wykorzystaniem społeczności internetowych.

Łukasz Grass

Łukasz Grass

Redaktor Naczelny Business Insider Polska

Od ponad piętnastu lat związany z mediami elektronicznymi i online. Były zastępca redaktor naczelnej TOK FM Ewy Wanat, dziennikarz radiowy i telewizyjny: TVN24, TVP, Polsat, Discovery Channel.
Współzałożyciel największego portalu internetowego dla triathlonistów www.akademiatriathlonu.pl
Amatorsko uprawia triathlon

Dorota Peretiatkowicz

Dorota Peretiatkowicz

Socjolog i psycholog, Grupa IQS

Socjolog i psycholog, w badaniach marketingowych pracuje od ponad 17 lat. Specjalizuje się w projektach ilościowych, szczególnie dla branży FMCG, usług oraz OTC. W IQS odpowiedzialna m.in. za produkty takie jak Adults Power czy Hajp Hunting.

Michał Kot

Michał Kot

New Business Director, Grupa IQS

Ma ponad 20-letnie doświadczenie w badaniach rynku. Specjalizuje się w kompleksowych projektach badawczych zarówno onffline, jak i online. Członek PTBRiO.

Radosław Wierzbiński

Radosław Wierzbiński

Head of Strategy & Communiaction, Media Impact

Strateg i konsultant marketingowy. Absolwent Chartered Institute of Marketing (Professional Diploma in Marketing) i Szkoły Strategii Marki (SAR), ukończył również m.in. stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Mazowiecką Szkołę Trenerów.

Jako Head of Strategy & Communication w Media Impact Polska odpowiada m.in. za kreowanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych dla marek klientów czy analizę trendów i zjawisk mediowych. Doświadczenie zdobywał wcześniej w agencji interaktywnej (MRM Worldwide) i po stronie największego wydawcy online w Polsce (Onet.pl).

 

Alicja Popiel

Alicja Popiel

Native Project Manager, Media Impact

Od kilkunastu lat jestem związana z branżą reklamową w zakresie przygotowania strategii, koncepcji i realizacji działań niestandardowych dla klientów. Specjalizuję się m.in. w komunikacji kierowanej do kobiet, przygotowując i realizując projekty niestandardowe skoncentrowane na potrzebach konsumentek. Uczestniczę w kreowaniu nowych rozwiązań natywnych w ramach portfolio RASP. Jestem absolwentką Komunikacji i Public Relations oraz Marketingu i Reklamy.

Maciek Patla

Maciek Patla

E-commerce, Project & Marketing Manager, Ringier Axel Springer Polska

E-commerce, Project & Marketing Manager z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy w obszarze Internetu i marketingu. Przez ostatnie blisko 8 lat realizował projekty e-commerce. Do tej pory zarządzał wieloma sklepami internetowymi, w różnych branżach, a także opracowywał i wdrażałem projekty e-commerce, min.: dla Medicover.pl, Travalia.pl. Największym zrealizowanym projektem był Motointegrator, który w ciągu roku stał się największą platformą e-commerce motoryzacyjną w Polsce. Za ten sukces, w 2012r., nominowany byłem do nagrody Dyrektora Marketingu Roku w kategorii Innowacje. Bywa częstym prelegentem na konferencjach branżowych.

Od stycznia 2018r. odpowiada ze realizację projektu content commerce oraz rozwój e-commerce w Grupie Onet.pl

 

Magdalena Milewska

Magdalena Milewska

Video Project Director, Media Impact

Jestem entuzjastką i pasjonatką rynku internetowego, mobilnego i video z 20-letnim stażem pracy w mediach. Odpowiadam za tworzenie i realizowanie niestandardowych projektów sprzedażowych, w tym za opracowywanie i realizację działań video branded content, lokowanie produktów w produkcjach własnych, kreowanie rozwiązań typu content marketing z wykorzystaniem video i działań native.

Beata Żebrowska

Beata Żebrowska

Head of Native & Content Marketing, Media Impact

Beata Żebrowska odpowiada za rozwój produktów reklamowych z zakresu Content Marketing oraz Reklama Natywna w grupie Onet-Ringier Axel Springer. Z branżą reklamą jest związana od kilkunastu lat. W 2016 jako szef grupy roboczej Content Marketing i Reklama Natywna w IAB Polska wprowadziła na rynek „Przewodnik po reklamie natywnej”. W ramach Digital Media Campus prowadzi wykłady i warsztaty związane z reklamą natywną dla studentów, m.in. na Uniwersytecie SWPS oraz na Uniwersytecie Wrocławskim.

Media Impact, Adres: ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa, tel. (+48) 22 232 24 63