impact webinar #personalizacja

28/02/2019 godz. 11:00 - 12:00
webinar

Pełne nagranie  Impact Webinaru #personalizacja, z którego dowiesz się m.in.:
• Czym jest personalizacja i kiedy jest skuteczna?
• Dlaczego coraz więcej podmiotów ją stosuje?
• Jakie znaczenie rozwój personalizacji może mieć dla Twojej marki?

 

 

 

prelegenci

Katarzyna Ludka Dyrektor ds. Artificial Intelligence, Ringier Axel Springer Polska

Radek Wierzbiński Head of Strategy & Communication, Media Impact

Katarzyna Ludka Dyrektor ds. Artificial Intelligence, Ringier Axel Springer Polska

Katarzyna Ludka jest z wykształcenia psychologiem psychometrą, a tytuł doktora uzyskała na University College London. Uczestniczyła w wielu projektach badawczych i ewaluacyjnych oraz zajmowała się analizami biznesowymi i trafficowymi. Uczyła psychologii eksperymentalnej, zaawansowanych metod statystycznych i metodologii badań. Obecnie pasjonuje się zagadnieniami personalizacji oraz zastosowania machine learning w biznesie.

Radek Wierzbiński Head of Strategy & Communication, Media Impact

Strateg i konsultant marketingowy. Absolwent Chartered Institute of Marketing (Professional Diploma in Marketing) i Szkoły Strategii Marki (SAR), ukończył również m.in. stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Mazowiecką Szkołę Trenerów.
Jako Head of Strategy & Communication w Media Impact Polska odpowiada m.in. za kreowanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych dla marek klientów czy analizę trendów i zjawisk mediowych. Doświadczenie zdobywał wcześniej w agencji interaktywnej (MRM Worldwide) i po stronie największego wydawcy online w Polsce (Onet.pl).