impact webinar #programmatic

04/07/2019 godz. 11:00 - 12:00
webinar

Programmatic w ciągu ostatnich lat zmienił się z nowinki technologicznej w stały element krajobrazu mediowego. Agencje i coraz częściej sami klienci korzystają z tego modelu zakupu, ale niezmiennie aktualne pozostaje pytanie nie tylko, jak robić to efektywnie, ale przede wszystkim – jak robić to efektywniej niż pozostali.

Na webinarium mówimy m.in.:
• Jakie zmiany na rynku programmatic zaszły na przestrzeni ostatnich 2 lat.
• Jakie modele zakupu oferuje rynek programmatic i kiedy je stosować?
• Jak bliska współpraca z wydawcą może podnosić efektywność zakupu?

 

Tu możesz obejrzeć pełną wersję nagrania. Zapraszamy!

 

 

prelegenci

Łukasz Skawiński Dyrektor Departamentu Programmatic, Ringier Axel Springer Polska

Radek Wierzbiński Head of Programming Impact Academy, Ringier Axel Springer Polska

Łukasz Skawiński Dyrektor Departamentu Programmatic, Ringier Axel Springer Polska

Z branżą reklamową związany od ponad 10 lat, z czego od 5 na stałe z obszarem programmatic. Reklamą w modelach automatycznych zajmował się zarówno po stronie wydawcy, gdy rozwijał pierwszą programatyczną sieć reklamową w Polsce, jak również po stronie reklamodawcy, gdy realizował kampanie reklamowe dla klientów z wykorzystaniem platformy DSP rozwijanej in-house. Obecnie jako Head of Programmatic odpowiada za

Radek Wierzbiński Head of Programming Impact Academy, Ringier Axel Springer Polska

Strateg i konsultant marketingowy. Absolwent Chartered Institute of Marketing (Professional Diploma in Marketing) i Szkoły Strategii Marki (SAR), ukończył również m.in. stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Mazowiecką Szkołę Trenerów.
Jako Head of Strategy & Communication w Media Impact Polska odpowiada m.in. za kreowanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych dla marek klientów czy analizę trendów i zjawisk mediowych. Doświadczenie zdobywał wcześniej w agencji interaktywnej (MRM Worldwide) i po stronie największego wydawcy online w Polsce (Onet.pl).