Impact Webinar #1/2021 Trendy postpandemiczne w biznesie

03/03/2021 godz. 11:00 - 12:30
Webinarium

Prognozy i analizy są zawarte w raporcie powstałym po Business Insider Global Trends Festival, odbywającym się pod koniec 2020 r. Członkowie zarządów największych globalnych firm, eksperci, ekonomiści, startupowcy rozmawiali tam o najważniejszych zmianach, jakie zachodzą w biznesie. Raport zawiera wnioski z kluczowych wystąpień i wskazuje trendy na 2021 rok wybrane przez redaktorów naczelnych 17 edycji Business Insidera na świecie.

Zastanawiamy się także, jak na zmiany społeczne i nowe zachowania konsumentów w postcovidowej rzeczywistości mogą odpowiadać marki i media.

Mamy też NOWOŚĆ: Impact Academy Wellbeing!

Od tego roku będziemy pilnować nie tylko tego, abyście byli na bieżąco z trendami w digitalu. Chcielibyśmy też zadbać o Was osobiście, o Wasz dobrostan. Dlatego na każdym naszym spotkaniu część czasu przeznaczymy na tematy związane ze wzmacnianiem odporności psychicznej i zdrowotnej, poprawą witalności czy radzenia sobie ze stresem. Program do tej części układa nam Ania Malinowska, nasza psycholożka wellbeingu, dbająca o świadomość zdrowotną i kondycje psychofizyczną pracowników naszej firmy.

Na otwarcie Impact Academy Wellbeing Ania zaproponowała spotkanie z Michałem Sroką, który nas wprowadzi w tajniki oddychania metodą Wima Hofa. Obiecuje dużo emocji, niecodziennych doznań i… kontrowersji. Zapraszamy! My nie możemy się doczekać😊

Impact Webinarium jest bezpłatne, wystarczy się zarejestrować. Mamy akredytację DIMAQ. Za udział otrzymujesz 2 pkt DIMAQ.

DIMAQ

Tu jest nagranie webinarium - enjoy:)

AGENDA:

11:00 Wprowadzenie - Radek Wierzbiński, Ringier Axel Springer Polska

11:05 Oddychanie metodą Wima Hofa cz. 1. - Michał Sroka, certyfikowany instruktor metody Wima Hofa, boutdoor.pl

11:15 Trendy w biznesie i zachowaniach konsumenckich - Aleksandra Brzozowska Head of Knowledge Network i Andrzej Łokaj, Programming Manager Knowledge Network, Ringier Axel Springer Polska

11:35 Marki i media w odpowiedzi na zmiany społeczne i w zachowaniach konsumentów - Radek Wierzbiński, Strategy & Innovation Director, Ringier Axel Springer Polska

11:55 – 12:10 – Q&A

12:10 – 12-30 Oddychanie metodą Wima Hofa - cz. 2. - Michał Sroka, instruktor metody wima Hofa, boutdoor.pl

prelegenci

Radek WierzbińskiGrowth & Innovation Director, Ringier Axel Springer Polska

Aleksandra BrzozowskaHead of Impact Academy

Ania MalinowskaKierownik Działu Szkoleń i Rozwoju, Ringier Axel Springer Polska

Michał Srokainstruktor metody Wima Hofa, boutdoor.pl

Andrzej ŁokajProgramming Manager Knowledge Network, Ringier Axel Springer Polska

Radek WierzbińskiGrowth & Innovation Director, Ringier Axel Springer Polska

Ekspert ds. strategii i komunikacji marketingowej. Absolwent Chartered Institute of Marketing i Szkoły Strategii Marki (SAR), ukończył również m.in. stosunki międzynarodowe na UW oraz Mazowiecką Szkołę Trenerów. Jako Growth & Innovation Director w Biurze Reklamy Ringier Axel Springer Polska odpowiada m.in. za kreowanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych dla marek klientów czy analizę trendów i zjawisk mediowych. Wykładowca Collegium Civitas i SWPS. Jako szef programowy Impact Academy rozwija od wielu lat program wiedzowy dla polskich marketerów.

Doświadczenie zdobywał wcześniej w agencji interaktywnej (MRM Worldwide) i po stronie największego wydawcy online w Polsce (Onet.pl). Prywatnie instruktor salsy, fan futbolu, dumny tata Franka i Marysi.

Aleksandra BrzozowskaHead of Impact Academy

Head of the largest educational project at Ringier Axel Springer Polska, Impact Academy and the most influential CEE conference on trends that will shape our business in the future (under the Business Insider brand) INSIDE TRENDS now TRENDS FESTIVAL

Ania MalinowskaKierownik Działu Szkoleń i Rozwoju, Ringier Axel Springer Polska

Jestem psycholożką biznesu, trenerką, menedżerką z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad rozwojem kompetencji zawodowych i osobistych. Badam motywacje i zachowania młodych pokoleń w dzisiejszym środowisku pracy. Szczególnie jest dla mnie ważna świadomość zdrowotna i kondycja psychofizyczna pracowników. Z zaangażowaniem wprowadzam w miejsce pracy: programy mindfulness, warsztaty pracy na emocjach, jogę, audyt zdrowia, programy redukcji stresu, programy wsparcia psychologicznego.

Rozwijam programy edukacyjne i zawodowe dotyczące sztucznej inteligencji. W ramach programu partnerskiego Uniwersytetu SWPS prowadzę zajęcia z projektów cyfrowych. Jako mentorka, wspieram program Fundacji Digital University w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych.

Michał Srokainstruktor metody Wima Hofa, boutdoor.pl

Kocham naturę, góry, zimną wodę i jazdę na rowerze. Jestem mężem pięknej kobiety o imieniu Ana i ojcem 4 dzieci. Jestem certyfikowanym instruktorem 2. stopnia metody Wima Hofa i kocham być poza cywilizacją, w miejscach, gdzie człowiek nie może wjechać autem.

Potrzebowałem znaleźć sposób który pozwoli mi być zdrowym dla siebie, jak i mojej rodziny. Odkrycie metody Wima było jak grom z jasnego nieba. To była transformacja i działa się tu i teraz.

Zapraszam na moje szkolenia i warsztaty. Mówię w 3 językach: polskim, macedońskim i angielskim.

Andrzej ŁokajProgramming Manager Knowledge Network, Ringier Axel Springer Polska

Fanatyk biznesowych trendów i pogłębionej analizy. Całe życie zawodowe związany z interpretacją danych i komunikowaniem wniosków na potrzeby top menedżerów, zarówno w międzynarodowych firmach konsultingowych, jak i w mediach biznesowych. W Ringier Axel Springer Polska odpowiada m.in. za analizę trendów, wymianę dobrych praktyk między firmami i przygotowanie merytoryki dla dużych projektów mediowych, poświęconych biznesowi. Dumny ojciec czwórki dzieci.