Impact Webinar #5 Jak pandemia zmienia zachowania konsumentów?

24 / 04 / 2020 Webinarium

Z webinarium dowiesz się m.in.:

• Jak zmieniają się nastroje konsumentów w Polsce w czasie pandemii na tle innych krajów

• Jak zmieniają się nawyki i przyzwyczajenia polskich konsumentów

• Jak wzrost czasu spędzanego przed ekranem wymusi zmiany w tradycyjnym podejściu do marketingu i może doprowadzić do wzrostu roli cyfrowej komunikacji

• Na jakie zachowania trzeba odpowiadać przy budowaniu nowej oferty

Gościem Impact Webinara jest Jakub Stefański, Partner Lokalny w McKinsey & Company, lider Praktyki Marketingu i Sprzedaży w Polsce, który przedstawi raport z badania nastrojów konsumenckich przeprowadzonego przez McKinsey & Company. Badanie przeprowadzone zostało w 38 krajach na całym świecie, żeby ocenić oczekiwania, dochody, wydatki i zachowania ludzi w czasie kryzysu COVID-19.

Webinarium prowadzi Radek Wierzbiński, Strategy & Innovation Director, Ringier Axel Springer Polska

Zapraszamy!

prelegenci

Radek WierzbińskiGrowth & Innovation Director, Ringier Axel Springer Polska

Jakub StefańskiPartner Lokalny w McKinsey & Company, lider Praktyki Marketingu i Sprzedaży w Polsce

Radek WierzbińskiGrowth & Innovation Director, Ringier Axel Springer Polska

Ekspert ds. strategii i komunikacji marketingowej. Absolwent Chartered Institute of Marketing i Szkoły Strategii Marki (SAR), ukończył również m.in. stosunki międzynarodowe na UW oraz Mazowiecką Szkołę Trenerów. Jako Growth & Innovation Director w Biurze Reklamy Ringier Axel Springer Polska odpowiada m.in. za kreowanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych dla marek klientów czy analizę trendów i zjawisk mediowych. Wykładowca Collegium Civitas i SWPS. Jako szef programowy Impact Academy rozwija od wielu lat program wiedzowy dla polskich marketerów.

Doświadczenie zdobywał wcześniej w agencji interaktywnej (MRM Worldwide) i po stronie największego wydawcy online w Polsce (Onet.pl). Prywatnie instruktor salsy, fan futbolu, dumny tata Franka i Marysi.

Jakub StefańskiPartner Lokalny w McKinsey & Company, lider Praktyki Marketingu i Sprzedaży w Polsce

Jakub jest jednym z liderów Advanced Analytics Hub oraz ekspertem w zakresie tworzenia i wdrażania strategii, rozwiązań zaawansowanej analityki i transformacji cyfrowych. Doradza globalnym i regionalnym firmom z branż FMCG, handlu detalicznego oraz e-commerce. Współtworzył raporty „Cyfrowi Polacy – przyśpieszenie e-rewolucji” oraz „Cyfrowi Polacy – konsumenci w czasach e-rewolucji”.

Jest absolwentem programu MBA na INSEAD; posiada również dyplom z dziedziny finansów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu w Liège. W wolnych chwilach zgłębia historię II wojny światowej i gra w piłkę nożną. Fan nowych technologii.